medycyna i farmacja
Porady z Apteki luty 2017
Czytaj Porady z Apteki luty 2017
Czytaj Porady z Apteki luty 2017

Porady z Apteki luty 2017

W numerze:

Alkoholizm

Alkoholizm

Alkoholizm we współczesnym świecie jest chorobą najbardziej powszechną, o której najmniej się mówi, zaś słowo „alkoholik” zarówno dla osoby pijącej, jak i dla jej rodziny, to słowo tabu, pełne wstydu i poczucia winy.

Ekshibicjonizm emocjonalny

Ekshibicjonizm emocjonalny

Obecnie jednak słowo to pojawia się również wówczas, kiedy mówimy o obnażaniu emocjonalnym. Ekshibicjonizm emocjonalny jest to przelewanie swoich najskrytszych myśli, uczyć i przeżyć na portale społecznościowe czy na różne blogi w Internecie.

Nie wstydź się leczyć hemoroidów

Nie wstydź się leczyć hemoroidów

Każdy człowiek wie, że gdy coś mu dolega, to powinien podjąć kroki, aby pozbyć się dolegliwości. Bez względu na to, czy najpierw sięgnie po domowe sposoby, czy też od razu uda się do lekarza, to fakt jest jeden – jeśli coś boli lub przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, to należy to zwalczyć.

Problemy z potencją

Problemy z potencją

Zburzenia seksualne u mężczyzn to wszelkie problemy, które powodują, że mężczyzna albo jego partnerka nie są w stanie czerpać pełnego zadowolenia ze swojego życia seksualnego. Mimo że seksualne problemy u płci męskiej są bardzo powszechne, to większość z nich łatwo wyleczyć i na zawsze się ich pozbyć. 

"Śnieg" we włosach

Łupież jest schorzeniem powszechnie występującym i dotyczy prawie połowy naszej populacji. Łupież należy do grupy chorób łojotokowych i jest łagodną odmianą zapalenia łojotokowego skóry. Proces złuszczania zmniejsza się w wieku

średnim i ustępuje na starość.

Typy miłości, jakich możemy doświadczyć

Typy miłości, jakich możemy doświadczyć

Do pełni szczęścia i cudownego życia potrzebna jest miłość. Bez miłości, tak jak bez tlenu, nie da się żyć. Miłość to uczucie zbudowane głównie na własnych wyobrażeniach, wspomnieniach i przeżyciach. Miłość jest pierwszą rzeczą, jakiej

doświadczamy i uczymy się w życiu.

Zaćma - istotny problem polskich pacjentów

Zaćma - istotny problem polskich pacjentów

Na zabieg usunięcia zaćmy w Polsce pacjenci muszą czekać średnio 2,5 roku, a miejscami nawet do 6 lat. Eksperci szacują, że jeżeli liczba wykonywanych rocznie zabiegów nie wzrośnie, do 2020 roku kolejka oczekujących powiększy się do 1 miliona pacjentów.

wyczarował: NetMag

copyright © 2021 - Wegafarm Plucińscy Sp. K. - All rights reserved - Stronę odwiedzano: 1 076 062 razy
Zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.